Banyo Dolapları

KALE BANYO DOLAPLARI

Banyonuzda Yaşam Konforunuzu Artıracak Banyo Ürünleri Kale Banyo ile Evinizde!
Küçük mekanlar için bol depolama sunan Little Big serisi, modüler yapısı ile çoklu kullanım da sağlayarak aynı zamanda büyük mekanlara hitap ediyor. Gömme kulpları ile alan daralmasını önlüyor ve serinin mekan ferahlatma mantığına uyum sağlıyor. Çift yönlü erişim sağlayan aynalı üst modül, cam raflı alt modül ve boy dolap ile depolama alanını artırıyor. Durabad kaplamaya sahip banyo dolapları suya ve neme karşı dayanıklılık sağlıyor.

Kale banyo dolap ürünlerini görmek için tıklayın…

 

NPLUS BANYO DOLAPLARI

Modern yaşamın farklı roller biçtiği banyoları tasarım ve özgürlük kavramlarını bir arada kullanarak kendine özgü tarzıyla yeniden şekillendiren, değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, tüketicilere uygun fiyatlarla yüksek kalitede ürünler tasarlayıp, sektörde en iyi hizmeti verme hedefini ilke edinen NPlus Banyolarınızı geleceğe taşıyor. Modellerimizi tasarlarken geleceğin banyolarını sizin için hayal ediyor ve gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz.

Nplus banyo dolap ürünlerini görmek için tıklayın…

 

ÇANAKÇILAR CREAVIT BANYO DOLAPLARI

Yaşam seçeneklerle doludur. Seçenekleriniz arasında bulunmak ve seçilmiş olmanın ayrıcalığını çok iyi bilen Çanakcılar, kaliteli servis hizmeti ve ilkeleri doğrultusunda çeyrek asrı aşkın bir süredir çalışmalarına ilk günkü heyecan ve disiplinle devam ediyor.

Yaklaşık 500 kişilik Çanakcılar üretim ve pazarlama kadrosunun her bir bireyi sorumluluğunun bilincinde hep daha iyiyi üretmek için çalışıyor…

Yepyeni konseptlerle günümüz hızlı ve modern yaşamına en uygun banyo mobilyaları, Çanakcılar ve Creavit imzalı ; kaliteli, şık ve fonksiyonel koleksiyonlarla kendini gösteriyor… Yeni tasarımlar ve farklı bakış açılarıyla oluşturulan alternatif çözüm önerileri ile banyonuzu daha yaşanılası kılmak, bizim vazgeçilmez ilkemiz.

Bu bağlamda,mühendislik disiplinlerimizin gerektirdiği ;

* hijyenik
* güvenli
* ekonomik
* estetik
* ergonomik

ögelerinin bir arada bulunduğu en optimal değerleri içeren ürünlerin üretilmesi ve son kullanıcıya kadar ürünlerimize olan pazarlama desteği aralıksız ve ödünsüz sürdürülmektedir.

Banyonuzda ve yaşamın kesitlerini göreceğiniz değişik ıslak mekanlarda imzamızı görmek mutluluğumuzu ve gururumuzu katlanarak artıracak ve bu bizi hep daha iyisini yapabilmek için motive edecektir.

Çanakçılar Creavit banyo dolaplarını görmek için tıklayın…

VİTRA BANYO DOLAPLARI

Her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunan zengin bir ürün yelpazesine sahip VitrA; Christophe Pillet, NOA design, Ross Lovegrove gibi dünyaca ünlü tasarımcıların işbirliğiyle banyo mobilyalarında fark yaratmaya devam ediyor. VitrA’nın zarif banyo dolabı modelleri, şık lavabo dolapları ve buğu yapmayan ayna gibi pratik kullanım imkânı sağlayan tamamlayıcı ürünleri, farklı alternatiflerle kullanıcılara ulaşıyor.

Vitra banyo dolap ürünlerini görmek için tıklayın…

 

KIRALİ CRESTA BANYO DOLAPLARI

1980 yılında polyester, ahşap ve melamin klozet kapağı üretimiyle faaliyet göstermeye başlayan Kırali Yapı Ürünleri, 1990 yılından itibaren Türkiye’de hazır banyo mobilyası imalatını seri olarak gerçekleştiren ilk firmalardan biri olarak, uzun yılların verdiği bilgi birikimi ile bu alanda günümüzün öncü firmalarından birisi konumuna gelmiştir. Kırali Yapı Ürünleri, ülkemizde banyoları günlük yaşamımızda bir detay olmaktan çıkarıp, fonksiyonel ve estetik ürünlerle yaşamımızın bir parçası haline getirmeyi ilke edinmiştir. Bu vizyon doğrultusunda 1990 yılından beri teknolojiye ve ürün tasarımına büyük önem veren Kırali Yapı Ürünleri, şu anda 6000 m2’lik kapalı üretim alanında 80 çalışanı ve modern makine parkıyla yılda 15000 takım banyo mobilyası, 50000 adet polyester ve 20000 adet ahşap klozet kapağı üretmektedir. Firmamız üretiminin önemli bir kısmını Yunanistan, Almanya, İngiltere, Kosova gibi Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir.

Cresta markası altında gerçekleştirilen üretimde, Cresta markalı ürünler en son teknolojik yenilikleri içeren ve özgün tasarımları ile lüks ürün serisini oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kırali Yapı Ürünleri, her iki ürün grubuna 2 yıl süreli garanti belgesi vermekte, ayrıca İstanbul içinde montaj ve satış sonrası destek hizmeti de sunmaktadır.

Kırali Cresta banyo dolaplarını görmek için tıklayın…

 

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?