Diğer Ürünler

KÜVET ve KABİNLER

Günün stres ve yorgunluğunu atmak isteyenler için bu ürünlerin yeri ayrı. Banyo ebat ve konseptine göre alternatif ölçüler ve tasarımlar. Küvetler, masajlı duş sistemleri, duş tekneleri, kompakt sistemler ve duş kabinleri.

Yüz Duş

Valussi

Stina

AKSESUARLAR

Banyo ayna takımları, klozet kapakları ve duş setleri ile banyolarınızda hayal ettiğiniz ortamı yakalayabilirsiniz. Bu zevkli bakış açısıyla da aksesuarlar, teknik bir ayrıntı olmaktan çıkarak estetik görünümleriyle bulundukları mekanı farklılaştırıyor.

Tema

Vitra

Creavit

Newarc


YAPI KİMYASALLARI

Toz Yapıştırıcılar ve Astarlar, Derz Dolguları, Derz Dolguları (Renkli), Tamir ve Ankraj Harçları, Harç Katkıları, Yüzey Sertleştiricileri ve Kür Malzemeleri, İzolasyon Malzemeleri, Tesviye Şapları ve PVC Yapıştırıcılar.

Kalekim Yapı Kimyasalları

Kütahya Yapı Kimyasalları

Fixa Yapı Kimyasalları

TESİSAT MALZEMELERİ

Fırat Plastik Kauçuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Fırat, Türkiye’de yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda hem sektörün lider kuruluşu hem de plastik sektörünün ihracat lideri olmayı başarmıştır.

Fırat Plastik

 

CAM TUĞLALAR

Yüksek sıcaklıktaki cam hamurunun özel kalıplarda preslenmesi ile elde edilen boşluklu camın, bir diğerine sıcak olarak birleştirilmesi suretiyle üretilmiş cam tuğla, alanında lider Şişecam kalitesini taşımaktadır. Dekorasyondaki yeri bambaşkadır.

Çeşitli ithal Cam Tuğla ve Cam Parkeler için arayınız

 

 

 

 

CAM MOZAİKLER VE DEKORLAR

Yüksek sıcaklıktaki cam hamurunun özel kalıplarda preslenmesi ile elde edilen boşluklu camın, bir diğerine sıcak olarak birleştirilmesi suretiyle üretilmiş cam tuğla, alanında lider Şişecam kalitesini taşımaktadır. Dekorasyondaki yeri bambaşkadır.

Mekanı daha da kişiselleştirmek isteyenler için seramik yapıdaki muhtelif sanatsal figürler emre amade. Antik dekorlardan hoşlananlar için seçenekler çok. Gramerser firmasının seçkin ürünleri ile o antik havayı yakalayabilirsiniz.

Betaş Cam Mozaik

Asya Cam Mozaik

 

 

ÇELİK EVYE – OCAK – FIRIN – DAVLUMBAZ

Teka Group, 1924 yılında Almanya’da kurulmuş ve mutfak ürünlerinin üretimi ve ticareti ile uğraşan çok uluslu bir şirkettir. Lavabolar, davlumbazlar, ocaklar ve fırınlar konusunda uzmandır. Grubun Avrupa, Amerika ve Asya’da 14 fabrikası bulunuyor ve ürünlerini 116 ülkede ticarileştiriyor.

Teka

Dominox

Franke

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?