Hakkımızda

EMİN YAPI

Emin Yapı 1989 yılında girmiş olduğu Seramik sektöründe adından çokça söz edilen bir kurum olmayı başaran nadir firmalardan biri olmayı başarmıştır.
Büyük hacimli depolama ve satışlar gerçekleştirerek, aynı zamanda Seramik Satış Sektöründe bir çok eleman yetiştiren bir kurum olmuştur.

Emin Yapı Malzemeleri 1989 yılında inşaat sektörüne Cennet mahallesinde giriş yapmış 2008 yılında 3000 m2 depo ve 500 m2 showroom ile E5 yan yol Küçükçekmece’de Yapı malzemeleri satışıyla hizmet vermektedir.

Özellikle Kale Grubu olmak üzere inşaat sektöründe önemli yer edinen firmaların ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Ev ve işyerleri yapımında gerekli olan, seramikten, vitrifiyeye, armatür gruplarından aksesuara kadar geniş ürün gamı bulunmaktadır.

Firma 2010 yılında inşaat yapım ve onarım işine girmiştir, bu alanda halkımıza kaliteli konut ve dekoratif yapılar kazandırmıştır. Anahtar teslimi dekorasyon işleri de yapan firmamız, geniş Showroom sunumuyla da, mimar ve dekorasyonculara ilham kaynağı olmaktadır.

ŞİRKET PROFİLİMİZ VE HEDEFİMİZ

Şirket olarak hedefimiz, bu alanda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kaliteli ürünler temin etmektir. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesinde, Uluslararası standartlara uygun (TSE, IEC, CE, ISO) ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Türkiye genelinde Emin Yapı Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. olarak sektördeki hedefimiz; müşteri memnuniyetini referans alan lider ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?