Seramik

KALE

1957’den bugüne, Türkiye’nin en büyük seramik firmaları arasında yer alan Çanakkale Seramik olarak amacımız şık ve kullanışlı seramik modelleri sunmak ve hizmet kalitesiyle müşterilerimizi memnun etmek olmuştur. Herkesin kendi zevkine uygun bir şeyler bulabileceği seramik modelleri ve her bütçeye hitap edecek seramik fayans fiyatları ile, Çanakkale Seramik her zaman en iyisini hedeflemektedir.

Zevkli ve şık detaylar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız desenlerle süslenmiş Çanakkale seramik modelleri evinizi sıcacık bir yuvaya dönüştürme konusunda size yardımcı olacak. Çanakkale Seramik mağazalarımızda yer alan modellerimizi gördükten sonra, cennete düşmüş gibi olacaksınız.

Eğer evinizde Akdeniz esintileri istiyorsanız; mutfak, duvar ya da diğer konut içi seramik ihtiyaçlarınız için Akdeniz’den kopup gelmiş Aria serisi tam da size göre.

Mermer görünümlü seramik sevenler için Sempre serisiyle hem klasik hem de modern alanlara farklı bir dokunuş katmak mümkün.

Çanakkale Seramik banyo için de en güzel seramik modellerine sahip, bunlardan biri de Vivaldi. Adı gibi klas bir görünüme sahip olan bu seriyle banyonuz Barok dönemden bir yer gibi duracak.

Çanakkale Seramik mutfak seramiklerini de unutmuş değil. Örneğin Ornament serisi, ev, ofis, ya da kafenizdeki mutfağa bambaşka bir hava kazandıracak.

Çanakkale Seramik yer karoları ve mutfak fayans modelleri ile mutfağınızı çok farklı bir yere dönüştürmeyi hedefliyor. Millennium serisi, mutfağınıza oldukça şık, sofistike ve retro bir hava katacak.

Kale seramik ürünlerini görmek için tıklayın…

BİEN

Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurmuştur. Ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo, geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunmaktadır. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar ve banyo aksesuarları yer almaktadır.

Bien seramik ürünlerini görmek için tıklayın…

DECOVİTA

Üstün tasarım ve kalite anlayışımızla, gelenekselliği ve modernliği harmanlayarak, 2.500’ün üzerinde farklı desenimizle hayatınızı zenginleştirmek için çalışıyoruz.

En son teknolojiyle yüksek standartlarda ürettiğimiz ürünlerimizi, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, Rusya başta olmak üzere 50’nin üzerinde ülkede, Decovita kalitesi ve uzmanlığıyla sunuyoruz.

Fabrikamızdan çıkan Full Lappato, Silver Stone, HDR Stone, HDR Wood ve Türkiye’de ilk ve tek Decovita fabrikasında üretilen Sugar Effect yüzeylerimizle evlere şıklık katıyoruz. Bu yüzeyleri Doğal Taş, Ahşap, Beton, Mermer ve Tekstil dokularıyla süslüyoruz.

Farklı kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak 3 farklı kalınlıkta (1 cm, 2 cm ve 3 cm) sırlı porselenler üretiyoruz.

Özel sır teknolojimizle seramiklerimizi çizilmeye, çamaşır suyu gibi kimyasallara karşı koruyor ve doğal taş hissi vererek, onları üç boyutlu hale getiriyoruz. Bu doğallığı korumak için de piyasa standartlarında üç milimetre olan derz aralığını, yüksek kalibrasyon standartlarımız sayesinde bir milimetreye kadar indirebiliyoruz.

Decovita seramik ürünlerini görmek için tıklayın…

DİĞER MARKALAR

Vitra, Kütahya Seramik ve diğer tüm markalar için iletişime geçiniz.

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?