Vitrifiye

VİTRA

Banyoda kullanılan tüm ürünleri tasarlayıp üretebilen Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun yıllık üretim kapasitesi; 5 milyon seramik sağlık gereci, 30 milyon metrekare seramik ve porselen kaplama malzemesi, 2 milyon armatür, 350.000 küvet ve duş teknesi, 400.000 modül banyo mobilyasından oluşuyor.

Sektörünün ilk ihracatını yapan kurum olarak, cirosunun %70’ini Türkiye’nin dışındaki 75’in üzerinde ülkeden sağlıyor. Ülkemizin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’sinden fazlasını gerçekleştiriyor, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle birinci sırada yer alıyor.

Özgün, yaratıcı ve akıllı uygulamalarla, tasarımı banyodaki her ayrıntıya yansıtan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, evrensel tasarım anlayışıyla farklı gereksinim ve zevkleri göz önünde bulundurarak geliştirdiği çözümlerle, tüm yaş gruplarına ve özel ihtiyaç sahiplerine hitap ediyor. Banyoları konforlu, ekonomik ve akıllı yaşam alanlarına dönüştüren Grup, dış cepheden bahçeye, balkondan havuza farklı mekanlara özel karolarıyla, uzmanlığını banyonun dışına da taşıyor.

Vitra vitrifiye ürünlerini görmek için tıklayın…

CREAVİT

Creavit, helataşı ve tekil lavabolarla çıktığı yolda ürün gamını her geçen gün genişleterek, toplam banyo konsepti hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor. Zonguldak’ta yer alan 2 üretim üssü; teknoloji, kalite ve kapasite bakımından sektörün önemli merkezleri arasında bulunuyor. Türkiye’nin önemli bir liman kenti olan Zonguldak, Türkiye’nin Karadeniz’e komşu olan diğer ülkelerle arasındaki deniz ticaretinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

Çanakçılar Creavit vitrifiye ürünlerini görmek için tıklayın…

NEWARC

2012 Yılında TESKOL SERAMİK SAĞLIK GEREÇLERİ A.Ş. olarak Vitrifiye Seramik fabrikasını devreye alarak üretim ağımızı genişlettik ve tüketiciye daha fazla ürün portföyü ile hizmet vermeye başladık. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarımızdaki amacımız tüketicinin beklentisini, sektörel rekabeti, yurt içi ve yurtdışı taleplerini karşılamaktır.

Üretim ve tasarım anlayışımız yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini üzerine kuruludur.

Newarc vitrifiye ürünlerini görmek için tıklayın…

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?